Hvězdy lásky

22. prosince 2007 v 19:25 | Marťa |  Jednorázovky
Postavy: Harry, Ginny, Voldemort
Kategorie: tragédie
,,Néééé."
Celý jeho svět se rozplynul při té strašné podívané. Jeho největší láska padá k zemi. Žádné teplo, žádná radost, žádný život z ní nevycházel. Byla mrtvá a nic se na tom nedalo změnit.
,,Né Ginny," zakřičel a vrhl se k ní. Marně s ní bloumal, aby se probudila. Marně ji prosil ať neumírá a je tu sníjm. Bylo příliš pozdě.
Odtrhl se od mrtvé Ginny a procenil mezi zuby: ,,To my zaplatíš Voldemorte!" a celou svou nenávist, svou lásku a své pocity vložil jen do toho jednoho kouzla.
,,Avada kedavra."
Než stačil Voldemort zareagovat, kletba ho zasáhla vší silou do srdce. Skácel se k zemi mrtvý. Harry mu ale vůbec nevěnoval pozornost. Svou pozornost věnoval jen Ginny. Nohy se mu při té podívané rozklepaly a on si vedle Ginny klekl a chytil ji za ruku.
,,Ginny ty nesmíš mít mrtvá. Nesmíš mě tu takhle nechat."slzy se mu začaly koulet z očí.
Dnešní nocí dobro konečně zvítězilo nad zlem. Všichni se z toho radovali. Ale jak se mohl on radovat když jeho největší láska zemřela. Vyčítal si to. Slzy se mu řinuly s očí. On si toho ale nevšímal. Jen tam vedle ní klečel a prosil ať znovu ožije. Jeho prosby naneštěstí nebyly vyslyšeny.
Kolika polibky se ji snažil vzbudit a nic. Kolika doteky, kolika sladkými slovy. Bylo to k ničemu.
***
O pár dní později se konal velkolepý pohřeb. Byli tam všichni. Byla tam Hermiona, Ron, ještě někteří studenti z Bradavic, rodina Weasleových a samozřejmě Harry. Seděl tam jako hromádka neštěstí. Všichni se ho snažili ukonejšit, říkali mu, že všechno bude dobré. Že se všechno za čas změní a přebolí to. Nikdo ale nevěděl co cítí. Co cítí uvnitř sebe. Cítí se jakoby mu někdo vyrval srdce. Cítí prázdnotu a samotu.
Pohřeb byl velmi smutný. Všichni Ginny oplakávali. Na každém pohřbu mívá někdo proslov. Ginnini rodiče Harryho poprosili, aby ho udělal on. Harry nevěděl co má říct. Když předstoupil před všechny ty lidi se mu hrdlo stáhlo. Najednou mu něco dodalo odvahu a promluvil:
,,Ginny byla ta nejlepší bytost na světě. Všichni jsme ji velmi milovali. Položila svůj život abychom my byli šťastní. Vím, že je i teď šťastná. Ginny byla neobyčejná dívka. Měla v sobě sílu, kterou hodně lidí nemá. Nebála se dát najevo své city nebo co si myslí. Bude nám všem moc chybět a nikdo už tuhle ztrátu nemůže nikdy nahradit…"
Po těchto slovech se odmlčel a podíval se na všechny přítomné. Cítil, jak se jejich pohledy plné žalu do něj zabodávají. Nesnesl to musel odejít. Věděl že tu nemůže zůstat. Odešel pryč, pryč od všechno.
Procházel se ulicemi a nevěděl, že ho někdo z dálky sleduje. Že mu chce říct jak ho miluje, aby se netrápil, že to není jeho vina. Nešlo to. Mrtví se nedají oživit a ona to věděla. Poslední co pro něj mohla udělat bylo poslat mu poslední polibek a pak v klidu odejít.
Harry se procházel. Nevěděl kam jde. Najednou ucítil na rtech dotyk. Byl to dotek Ginniných rtů. On to nemohl vědět, ale byl to ten poslední polibek co mu Ginny poslala. Zastavil a pohlédl na hvězdy. Málem omdlel když to spatřil. Na nebi se objevili hvězdy a tvořily Ginnyn obličej. Krásně se usmívala a ty její oči. Zahleděl se do nich a slyšel naposledy její hlas.
,,Nikdy tě neopustím. Moje hvězdy tě budou vždy chránit."
Děkuji ti Ginny děkuji ti za všechno a nepřestanu tě milovat…
Od té doby tam ty hvězdy září a stráží lásku na světě. Lidé jim začali říkat ,,Hvězdy lásky". Nejlépe je ale vidí jen lidé milující pravou láskou…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 28. ledna 2008 v 20:16 | Reagovat

Má to velice hezký obsah, ale naštěstí to takhle doopravdy neskončí.

2 maggdinka maggdinka | Web | 29. února 2008 v 9:23 | Reagovat

to je mooc krásná povídka,dalo mi zabrat,abych se nerozbrečela....píšeš opravdu nádherně a kdYby ti to nevadilo,podívej se na můj web a zanech někde taky svůj kementík,byla bych ti mooc vděčná

3 Majidnkaa Majidnkaa | 6. února 2010 v 20:23 | Reagovat

Úžasný :) Já tady skoro brečím :( ..Fakt krásný :)

4 A♥A A♥A | 8. května 2010 v 16:38 | Reagovat

Nádhera!!!!!!!!!!Vážně mocinky krásný!

5 hogwartsworlds hogwartsworlds | Web | 27. června 2011 v 19:38 | Reagovat

Ahoj. Moc krásná jednorázovka. Píšeš opravdu nádherně. Jsi talent! Opravdu jsi mě rozbrečela a byla bych ti moc vděčná, kdybis ses podívala na můj blog. Sice to není (proti tvému blogu) nic moc ale díky předem

                        Ann

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama