Duben 2008

Upoutávka na jednorázovku

20. dubna 2008 v 20:25 | Marťa
Ahojky,
tady vám přináším kratičkou upoutávku na novou jednorázovku. Už jsem sem dlouho nic nepřidala a to mě mrzí. Tak asopoň ať se máte na co těšit vám sem dám aspoň tohle. Pokračování bude ale až v pátek, protože na intru nemám kde psat, ale doufám, že to pochopíte a že se vám bude líbit. Takže tady je a přeji pěkné počteníčko:
Stíny se prodlužovaly. Do ulic se pomalu vkrádala tma. Domy, ulice i lidská srdce pohasínaly. V této kruté době se nebylo čemu divit. Lidé umírali na denním pořádku. Lidé se začínali bát vycházet z domů. Zůstávali raději sedět doma a vycházeli jen v nejnutnějších případech. Choulili se doma u krbů a děkovali bohu, že jsou stále ještě naživu. Na ulicích bylo prázdno. Tu a tam proběhla kočka a vítr si pohrával s korunami stromů. Jen dva odvážlivci se nebáli vyjít z domů.
,,Dvanácteráku, slyšíš něco," vyzvídala osoba stojící kousek od rezavého plotu domu v Hlavní ulici.
,,Ne, zatím je vzduch čistý," odpověděl Náměsíčník a nastražil pozorněji uši. ,,Ale měli bychom se jít už schovat. Každou chvíli by tu měli být," dořekl a podíval se nervózně na hodinky.
,,Jo, dobrej nápad. Moody říkal o půl osmé," houkl James a rychle zalezli za nedalekou popelnici, kde byl krásný výhled na ulici a její široké okolí.
,,Hm, za popelnicemi, tos taky mohl vybrat lepší místo," zabručel Lupin a vyčítavě se podíval na Jamese.
,,Co já? Já za to nemůžu, je z tadyma nejlepší výhled a neboj dlouho tu nebudeme," bránil se Lupin.
A už nikdo z nich ani nepromluvil. Čas se začal natahovat jako šráky a oba dva už začínali být nervózní. Čekala je velká akce při které mohl každý z nich přijít o život. Žádný z nich to nedal najevo, ale někde v těle se jim začal hlásit strach. To ticho bylo vražedné. Když si mysleli, že už nikdo přijde zaslechli hlasité PRÁSK. Na malou chvíli problesklo ulicí zářivé světlo a na ulici se z čista jasna objevili 4 kouzelníci. Teda spíše smrtijedi.

Paprsky naděje

13. dubna 2008 v 20:01 | Marťa |  Drabbles
Po dlouhé době jsem napsala další drabbles. Doufám, že se vám bude líbit. Pěkně mi ho okomentujte :). Psala jsem co v právě teď cítím. Je to hodně smutné. Ale život už je takový...

Spřátelení s Larri

13. dubna 2008 v 17:46 | Marťa |  Novinky
Ahojky,
mám tu pro vás další super blogís. Najdete ho ZDE . Moc mě zaujal popis povídky, kterou teprve začíná autorka psát je to povídka LeeLee and Lily Evans . Přeji pěkné počteníčko.
Marťa