Květen 2008

Nový desing!!!

30. května 2008 v 12:41 | Marťa |  Blog
Ahojky,
tak a máme tu nový desing. Doufám, že se vám líbí. Mně teda strašně. Tady je odkaz na autorka Blanch, moc šikovná holka *ZDE* . Už se blíží nápady a já mám spoustu nápadů. Tak se těště... Zatím pá :)
Marťa

Řetězák od Papricky..

24. května 2008 v 13:37
Od mojí kamarádky Papričky jsem dostala řetězek. Mě to nevadí, aspoň zase po dlouhé době něco přidám a zase se o mně něco dozvíte :)

Pár mých připomínek!

8. května 2008 v 0:02 | Marťa
Ahojky,
Dlouho jsem vás už nepozdravila a to chci napravit. Doufám, že mě moc neukamenujete za to, že už dlouho nic nepřibylo. Ano, já vím, nejradši byste mě zabili. No co se už dá dělat. Slibuji, že se polepším a tady jsou nějaké připomínky:
1. Dlouho už nikdo nepřidal další pokračování ke komentářové povídce která je ZDE Doufám, že se v brzké době zase nějakého pokračování dočkáme a neusneme uprostřed povídky.
2. Dlouho je tu už je tu zveřejněný článek pro ty, co chtějí zveřejnit své povídky na mém blogu. Nebojte, já vás za to nepokoušu. Naopak moc jsem se na ně těšila a ono stále nic. Tak neváhejte a vše mi posílejte na mail. Pravidla a vše kolem se dozvíte ZDE.
3. Dlouho je zde založená rubrika na vaše návrhy na povídky a je stále prázdná. To mi přijde trochu divné. Co kdyby jste mi trochu pomohli a zveřejnili své nápady na nové povídky? Své návrhy mi pište ZDE .
Já vím, jsem strašná, ale tohle mě opravdu mrzí, že se nepřipojíte. Doufám, že se to změní a přeji hodně zdarů v životě. A snad se zapojíte aspoň do jedné z připomínek…

Řetězák od MarryT

3. května 2008 v 12:33 Novinky
"Každá osoba zverejní pravidlá pred ich zoznamom, potom napíše 8 vecí o sebe.

Na konci zoznamu zadá ďalších 8 ľudí, čo v tom bude pokračovať a oznámi im,

na ich stránkach, aby si prečítali pravidlá nech vedia čo majú urobiť."
Jestli se chcete o mě něco málo dozvědět stačí kliknou. Já vím je to jen osm věcí, ale o člověku můžou někdy hodně říct...